До уваги учнів та батькв!

У зв‘язку зі збільшенням кількості анонімних повідомлень про масові мінування об‘єктів міста та з метою попередження та протидії можливим загрозам життю та здоров‘ю учасників освітнього процесу нагадуємо:

1. Про відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об‘єктів власності (ст. 259 Кримінального кодексу України).

2. Про правила поведінки у випадку виявлення вибухонебезпечних або підозрілих предметів (пам‘ятку дивись нижче).

3. Проможливість звернення до практичних психологів закладу для мінімізації наслідків стресу після евакуації в результаті повідомлення про мінування (психотравми, паніка, фобії тощо) Шахової Ірини Сергіївни, 0678898604 та Троценко Анастасії Дмитрівни,0504841601.

/Files/photogallery/Памятка.jpg