Шановні батьки майбутніх першокласників!

Безпечна та дружня до дитини школа № 69 оголошує набір дітей до 1-х класів на 2024-2025 навчальний рік.

Прийом та оформлення документів – з 29.04.2024 р. по 31.05.2024 р. за графіком:

Вівторок, четвер – 13.00 – 16.00

Середа – 16.00 – 18.00

Довідки за тел. 068-53-04-989, 093-075-78-21

Зарахування до закладу освіти здійснюється на підставі поданих документів:

* Заява про зарахування.

* Копія свідоцтва про народження дитини та оригінал.

* Оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду”.

* Копія карти профілактичних щеплень за формою № 063/о.

Документи подаються одним з батьків дитини або їх законним представником з 29 квітня до 31 травня особисто, при цьому необхідно пред’явити посвідчення особи (паспорт).

Якщо у Вас немає можливості власноруч подати заяву та документи дя зарахування дитини до школи, Ви можете направити їх електронною поштою на електронну скриньку за адресою: 69zosh.zp@gmail.com

Для цього напишіть заяву за ЗРАЗКОМ, зробіть її скановану копію (фотокопію) та разом зі сканованими копіями (фотокопіями) свідоцтва про народження дитини, довідки 086-1/о відправте електронною поштою.

Оригінал медичної довідки подається до закладу не пізніше 26 серпня 2024 року.

Умови прийому до 1-го класу

Право на першочергове зарахування мають:

• діти, які проживають на території обслуговування закладу освіти (має бути підтверджене);
  • діти, які є рідними (усиновленими) братами /сестрами дітей, які здобувають освіту у Запорізькій загальноосвітній школі № 69;
  • діти працівників закладу;
  • діти, внутрішньо-переміщені особи, зареєстровані на території обслуговування закладу освіти.
Інші діти, які мешкають не за територією обслуговування закладу, можуть бути зараховані до Запорізької загальноосвітньої школи № 69 в разі наявності вільних місць.