Історія загальноосвітньої школи № 69:

Загальноосвітня школа № 69 була відкрита у 1974 році. Виникла вона на базі старої восьмирічної школи, яка знаходилася на «Правому березі» у трьох барачних будівлях. Після початку будівництва нового житлового масиву, який надалі назвуть Бородинським, виникла необхідність нової та єдиної будівлі школи. А так як мікрорайон був перспективним, ця школа відразу ж стає десятирічної.

Першим директором школи був призначений Сорокоус Іван Михайлович. Енергійний, налаштований оптимістично, відмінний господарник і керівник. Будівля школи готувалося до приймання дітей силами вчителів, батьків, старшокласників у грудні - січні місяці. Школа приваблювала розмірами, простором, світлом, чистотою. Урочисте відкриття відбулося 4 лютого 1974.

У 1977 році відбувається зміна в адміністрації школи та директором стає Антипенко Марина Іванівна, яка керує школою протягом 18 років. Формується постійний педагогічний колектив, закладаються шкільні традиції. У 1982 році починає працювати шкільний музей, який у 2004 році стане «Зразковим» музеєм України. У період активного будівництва Бородинського мікрорайону школа переживає складну ситуацію, навчаючи одночасно 2558 учнів. У 1984 році було відкрито 12 перших класів, тому в цей період школа працювала в повні 3 зміни.

У 1995 році школою починає керувати Борисенко Людмила Михайлівна. Вона прийшла в школу відразу ж після закінчення педагогічного інституту та відпрацювала в цій школі на даний момент 43 роки. Людмила Михайлівна - мудрий, далекоглядний, справедливий, активний, творчий та креативний керівник нашої школи. Під її керівництвом школа зростає та досягає неабияких висот.

4 лютого 2024 року школа святкуватиме 50-річчя!