Переможці районного етапу

у 2019-2020 навчального року

1. Математика – ІІ м. (1 учень), ІІІ м. (1 учень);

2. Українська мова – ІІ м. (4 учня), ІІІ м. (1 учень);

3. Біологія - І м. (2 учня), ІІ м. (1 учень);ІІІ м. (2 учня)

4. Російська мова – ІІ м. (1 учень);

5. Хімія – І м. (1 учень), ІІ м. - (1 учень), ІІІ м. (1 учень);

6. Фізика – ІІІ м. (2 учня);

7. Правознавство – І м. (1 учень), ІІІ м. (1 учень);

8. Англійська мова – ІІІ м. (1 учень);

9. Німецька мова – ІІ м. (2 учня), ІІІ м. (2 учня);

10. Обслуговуюча праця – І м. (1 учень);

11. Фізична культура – ІІ м. (1 учень);

12. Інформаційні технології – І м. (1 учень).

13. Історія - ІІ м. (1 учень), ІІІ м. - (1 учень);

14. Технічна праця - ІІІ м. (2 учня);

15. Астрономія - І м. (1 учень);

16. Юні Знавці Біблії - ІІ м. (1 учень)

Переможці обласного етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

у 2019-2020 н.р.

1. Біологія - ІІІ м. (1 учень);

2. Юні Знавці Біблії - ІІ м. (1 учень).

______________________________________________________________

Всього: 88 балів (ІІІ місце серед загальноосвітніх шкіл району)

Участь у конкурсах у 2019-2020 навчальному році

1. Районний етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Г.Шевченка – ІІІ м. (1 учень)

2. Районний етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика – ІІ м. (2 учня)

3. Районний етап Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив» - ІІ м. (1 учень), ІІІ м. (1 учень)

4. Обласний етап Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва "Заговори, щоб я тебе побачив" (номінація "Швидке перо") - І м. (1 учень).

5. Районний етап конкурсу "Екологічні ініціативи" міського екологічного проекту «Екологічний вектор» в номінації "Мотиваційний екологічний відеоролик для учнів 8-11 класів" – І м. (2 учня)

6. Міський етап конкурсу "Екологічні ініціативи" міського екологічного проекту "Екологічний вектор" – дипломант (1 учень)

7. Районний етап Місячника безпеки життєдіяльності – І м. (2 учня)

8. Районний конкурс до Дня працівника освіти "З учителем у серці"- ІІІ м. (2 учня)

9. Міський конкурс шкільних газет і сайтів "Mediaschool-2020" у номінації "Супергерой мого міста" - ІІ м. (1 учень)

10. Районний етап Всеукраїнського конкурсу-виставки з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край" - ІІ м. (1 учень), ІІІ м. (1 учнень)

11. Районний етап Міських інтелектуальних змагань "Всезнайки"- ІІІ м. (4 учня)

12. Районний етап обласного конкурсу авторської дитячої і юнацької поезії та прози "Я - за єдину Україну!" - ІІ м. (1 учень), ІІІ м. (3 учні)

13. Міський конкурс відеороліків "З любовю до рідного краю" у номінації "Медіація - мистецтво перемовин" - І м. (1 учень)

14. Міський військово-патріотичний захід "Ігри патріотів" - І м. (команда 7-х класів у складі 10 учнів).

Дата останньої зміни 21 Січня 2021