Місячник шкільних бібліотек "Вірю в майбутнє твоє, Україно!" (2023-2024 н.р.)

#місячникшкільнихбібліотек

Місячник шкільних бібліотек, що проходить під гаслом "Вірю в майбутнє твоє, Україно!", крокує далі.

В рамках цієї події учні 4-Г класу разом із вчителем Кузнецовою Анною Юріївною завітали до шкільної бібліотеки (онлайн).

Діти з зацікавленістю відповідали на запитання патріотичної вікторини "Моя країна -Україна", долучилися до гри "Поєднай прислів'я".

Присутнім була дана можливість помріяти про те, що вони зроблять одразу, "Коли закінчиться війна..." (відкритий мікрофон). Також присутні взяли участь у флешмобі "Подаруй Україні серденько!".

Україна переможе! Ми віримо в майбутнє твоє, Україно!

/Files/images/photo_2023-10-19_13-45-53.jpg /Files/images/photo_2023-10-19_13-45-48.jpg

Патріотична хвилина пам’яті "Крути - і сум, і біль, і вічна слава України"

29 січня Україна відзначає тавшановує пам'ять героїв Крут, які 104 роки тому боролися та загинули за вільну Україну. Близько 300 студентів вступили в нерівний бій із кількома тисячами бійців Червоної армії.

У шкільній бібліотеці проведено хвилину пам’яті "Крути - і сум, і біль, і вічна слава України". Бібліотекарі організували виставку - інсталяцію "Пам'ятаємо героїв Крут". Запаливши свічку, учні вшанували пам'ять героїв Крут хвилиною мовчання.

Пам’ятаємо подвиг Героїв Крут!

Заходи до Дня Соборності України

22 січня Україна святкує велику та визначну подію в історії нашої держави – день Соборності України.

Бібліотека нашого освітнього закладу теж долучилась до відзначення цієї важливої дати. Для наших читачів бібліотекарі створили виставку «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг» та підготували «Сторінку історії».

Учні дізналися, що саме цього дня в 1919 році відбулася злука Української та Західноукраїнської народних республік в єдину українську державу. Читачі з інтересом слухали розповідь бібліотекаря про «Музей на колесах», в якому в ті далекі роки був підписаний попередній договір про об’єднання. Діти дізналися, що люди в знак єднання збираються в «живий ланцюг», який може протягуватися між декількома містами України. Читачі з радістю вирішили зробити самостійно такий ланцюг.

Наприкінці заходу присутні взяли участь в історичній вікторині, присвяченій визначній даті.