ПІДСУМКИ участі закладу в територіальному етапі обласного фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив»!

ДЯКУЄМО за участь Гуцолу Артему та Кононенко Кароліні, 1-Б клас, вчитель - Романова Марина Олександрівна; Руденко Вероніці, 6-А клас, вчитель - Ільченко Ліна Петрівна.

ВІТАЄМО учнів нашої школи, які посіли призові місця:

Немашкала Остапа, учня 4-А класу, з 1 місцем у номінації «Мова - жива схованка людського духу». Учитель: Повстяна Олександра Іванівна.

Робота Остапа направлена на обласний етап фестивалю! Чекаємо на результат!

Умерову Ксенію, ученицю 6-В класу, з 2 місцем у номінації «Немає нічого сильнішого за слово». Учитель: Ільченко Ліна Петрівна.

Шевченко Марію, ученицю 9-А класу, з 2 місцем у номінації «Слово є вчинок». Учитель: Святецька Світлана Юріївна.

ПИШАЄМОСЯ НАШИМИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ!

БАЖАЄМО всім учасникам подальших творчих успіхів і нових досягнень!

Участь в обласному етапі Всеураїнського конкурсу "Зустріч птахів"

Остап Немашкал, учень 4-А класу, бере участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу "Зустріч птахів".

Мета цього заходу передбачає широке залучення учнів до приваблювання та охорони птахів у період їх повернення із зимівлі до рідного краю. Номінація "Найщедріша годівничка".

Остапу зичимо перемоги!

Чекаємо на результати!

Класний керівник - Повстяна Олександра Іванівна.

"Зустріч птахів"_Остап Немашкал