Військово-історичний музей ЗОШ № 69

/Files/photogallery/IMG_1733.JPG /Files/photogallery/IMG_1710.JPG

Дата заснування музею - 27 квітня 1985 р.
Керівник музею - Трикова Лідія Валентинівна
Керівник лекторської групи - Кравцова Людмила Петрівна
Експозиційні розділи музею: історія ІІ світової війни, трудова слава міста, історія школи № 69, пам'яті героїв АТО (ООС).

Запрошуємо на екскурсії до військово-історичного музею

/Files/photogallery/Лектор Гусар Настя 9-А кл.JPG /Files/photogallery/рпрпр.png


Зустріч у військово-історичному музеї школи

7 вересня 2021 року Запорізька загальноосвітня школа № 69 зустрічала гостей.

До військово-історичного музею завітали гості із Казахстану: Єрежепов Бирлик Бекмурзаєвич та його дружина Єрежепова Ляззат Рахимжанівна. У Ляззат Рахимжанівни на о.Хортиця похований дідусь, який загинув у боях на території Запоріжжя. Його ім’я також увічнено на мармурових плитах меморіалу «Скорботна мати». Родина приїхала віддати шану пам’яті свого діда.

Гостей супроводжувала міська делегація у складі Міхеєвої Тетяни Володимирівни, заступника начальника управління внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради, Короленка Віктора Дмитровича, голови Запорізької міської ради ветеранів України, Стадника Віктора Івановича, голови Дніпровської районної організації ветеранів України, Литовченко Яни Юріївни, начальника територіального відділу освіти Дніпровського району, представників керівництва ветеранських організацій міста та відділу освіти.

Зустрічали гостей за народним звичаєм - хлібом- сіллю на вишиваному рушнику. Члени лекторської групи шкільного музею провели для гостей екскурсії експозицією «Пам’яті героїв АТО (ООС)» та залом, присвяченим подіям ІІ світової війни. Музичним подарунком для шановних гостей став виступ солістів хору «Жива пам’ять» під керівництвом Казакова Анатолія Петровича.

Під час спілкування гості розповіли про себе, свою подорож до Запоріжжя, а також подарували слова вдячності тим, хто допоміг організувати цю зустріч.

Дякуємо міській раді, адміністрації територіального відділу освіти Дніпровського району за цікаве знайомство та можливість подальшої співпраці.

/Files/photogallery/IMG_1923.JPG /Files/images/IMG_1809.JPG /Files/images/IMG_1866.JPG /Files/images/IMG_1832.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 909

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 69 Запорізької міської ради Запорізької області

Адреса, телефон:

69096 м.Запоріжжя, вул. Ладозька, 2. Тел. (061)286 27 14

e-mail: school692007@gmail.com

www.facebook.com/school69zaporozhye

Дата останньої зміни 23 Червня 2022

Цей сайт безкоштовний!