28 червня - День Конституції України! Вітаємо!

/Files/photogallery/den_konstytuciyi_zatverdzhenyy_kmda-01.jpg /Files/photogallery/unnamed.jpg

Я – українець. Є у мене право
На рідну мову та свою державу,
На гордий прапор золотисто-синій,
На щастя жити у такій країні.


Я – українець. Право знати маю
Про тих, кого героями вважаю,
Що людство рятували від руїни, –
Синів і дочок, гідних України.


Я – українець. Хочу право мати
Завжди усе, що думаю, казати,
На незалежну та міцну державу,
На все, що гарантовано по праву.


Я – українець. І моє це право
Любити землю горду й величаву,
Та дух свободи набирати в груди.
Я – українець. Був ним, є, і буду!

Давайте разом формувати вільне, справедливе, солідарне суспільство, потужну та заможну державу, що побудована на основах європейської демократії!

З Днем Конституції України!

Відео-привітання із закінченням 2019-2020 навчального року!


Шановні учні, батьки та вчителі! Вітаємо всіх із закінченням 2019-2020 навчального року.
Бажаємо позитивного настрою, натхнення, міцного здоров'я та веселого відпочинку.
До зустрічі в новому навчальному році!

Відео-привітання із закінченням 2019-2020 навчального року

Відеозвіт шкільного challenge до Дня вишиванки #яувишиванці

Дякуємо всім учням, батькам та вчителям, які приєднались до челенджу.

Встає над світом щире сонце вранці

І землю гріє променем ясним.

А я іду по світу в вишиванці

Я - українець! І горджуся цим!

Вишиванка єднає українців!

Шкільний challenge до Дня вишиванки #яувишиванці

21 травня - день Вишиванки

/Files/photogallery/1495105117_bez-imeni-1.jpg /Files/photogallery/thumb-zoom-900x602-a39c.jpg

Пропонуємо всім бажаючим учням, вчителям та батькам приєднатись до шкільного челенджу #яувишиванці.

Зроби цікаве фото у вишиванці, надішли його до 21 травня 2020 р. на e-mail: mash.shunya33@gmail.com та чекай відеозвіт шкільного челенджу #яувишиванці на сайті школи.
Вишиванка єднає українців!

16 травня - день Європи в Україні

/Files/images/Фоновая презентация 1.jpg /Files/images/day_of_europe.jpg

З нагоди святкування Дня Європи в Україні Центр "Нова Європа" проведе 15 травня 2020 року (з 11.00 до 12.30) онлайн-урок "Знайомтесь: Європейський Союз!".

Метою заходу є розширення знань учнів про ЄС та євроінтеграцію України, а також підвищення мотивації до самостійного вивчення ЄС та відносин "Україна-ЄС".

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатись до віртуального уроку. В день проведення заходу онлайн-трансляція доступна за посиланням: https://www.facebook.com/events/2553913888194537/

Запрошуємо всіх бажаючих до участі у Євровікторині-2020

Представництвом Євросоюзу в Україні з 17 березня до 16 вересня 2020 року проводиться Всеукраїнська онлайн Євровікторина – 2020 (умови проведення та реєстрація за посиланням: http://euroquiz.org.ua/euroquiz).

Євровікторина – це всеукраїнська вікторина про Європейський Союз, що складається з 5 тематичних блоків, кожен з яких розбитий на 4 теми. При оцінці буде врахована точність та швидкість відповідей.

Учасники зможуть перевірити свої знання про Європу та Європейський Союз, а 100 найкращих гравців у категоріях до 14 років та від 14 років отримають цінні призи від Європейського Союзу в Україні.

75-річчя перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Вітаємо з 75-річчям перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Миру та процвітання нашій країні!

75 річчя перемоги

Свято жінок - 8 березня

6 березня 2020 року в загальноосвітній школі № 69 відбулося свято весни, присвячене всім жінкам.

Учні школи ретельно готувалися до цього світлого, весняного, улюбленого свята – 8 березня. Традиційним подарунком для кожної жінки стало привітання учнями 11-х класів у вестибюлі школи смачною цукеркою та побажанням щастя, посмішок, позитивного настрою. Після уроків всі працівники школи були запрошені на концерт. Захід проходив у формі святкового емоційно-пізнавального кейсу «Холістичний підхід як чинник особистісного натхнення жінки-вчителя».

Святковий кейс розпочався промовою коуча педагогічного колективу - директор школи Борисенко Людмила Михайлівна привітала жінок зі святом. Протягом всього свята виступали спікери (вчителі школи) з «доповідями» на різноманітні цікаві та актуальні теми, а доповнювали ці виступи інтерактивні тематичні включення (привітальні виступи учнів).

Велика вдячність всім за підготовку та проведення весняного свята для наших любих жінок!

Зі святом!

/Files/images/DSC_0445-1.jpg /Files/images/DSC_0514-1.jpg

/Files/images/DSC_0568-1.jpg

/Files/images/DSC_0528-1.jpg /Files/images/DSC_0593-1.jpg /Files/images/DSC_0626-2.jpg

Свято Святого Миколая

19 грудня 2019 року до загальноосвітньої школи № 69 завітав Святий Миколай.

Традиційно для учнів початкових класів було підготовлено цікаву чарівну казку. Святий Миколай, ангелятка, чорти, зірочка та Зимонька зима створили для діточок неперевершену святкову атмосферу, подарували позитивні емоції та незабутні враження.

Велика вдячність за підготовку та проведення свята!

/Files/photogallery/DSC_0285-1.jpg /Files/photogallery/DSC_0332-1.jpg /Files/photogallery/DSC_0358-1.jpg /Files/photogallery/DSC_0414-1.jpg /Files/photogallery/DSC_0488-1.jpg /Files/photogallery/80352532_3007056299324153_1031201667581739008_o-1.jpg

Участь у правовій грі "Брейн ринг"

13 грудня 2019 року команда нашої школи «Правозахисники» взяла участь у правовій грі на тему «Права дитини». Учні 10-го класу ретельно готувались. Гра складалась з візитної картки та трьох раундів із запитаннями. Команда поралася зі всіма завданнями та отримала почесне 2 місце. Вітаємо !

/Files/photogallery/IMG_20191213_141902.jpg /Files/photogallery/IMG_20191213_154701.jpg

Участь в обласній благодійній акції "Чарівники"

9 грудня Запорізька загальноосвітня школа № 69 взяла участь в обласній благодійній акції «Чарівники». Учні школи, вчителі та батьки долучились до акції та передали дітям, чиї батьки загинули в зоні ООС, солодкі подарунки. Було обрано 15 дітей, які отримали солодощі до дня Святого Миколая.

Дякуємо всім небайдужим!

/Files/photogallery/IMG_20191209_104411.jpg /Files/photogallery/IMG_20191209_121200.jpg

Участь у Марафоні написання листів - 2019

Щороку у грудні Amnesty International в Україні запрошує кожного долучитися до глобальної акції – Марафону написання листів. Марафон написання листів на захист прав людини – це щорічний захід, який зазвичай відбувається до Дня прав людини (10 грудня). Чим більше листів – тим більше шансів зберегти чиєсь життя, змінити долю.

Ідея щорічного марафону полягає в тому, що мільйони людей у всьому світі одночасно надсилають листи на захист жертв порушень прав людини, вимагаючи від урядів відповідних держав вжити заходів для виправлення ситуації. Цього року в рамках марафону відібрано історії восьми людей, на захист яких підписуються петиції. Особливістю цьогорічної акції є те, що всі восьмеро, на підтримку яких ведеться збір підписів, є жінками.

Учні загальноосвітньої школи № 69 6 грудня долучились до цього заходу, написали листи на захист конкретних осіб, чиї права порушені, та на знак солідарності з ними.

Ми сподіваємось, що наші листи допоможуть !

/Files/photogallery/IMG_20191206_153556.jpg /Files/photogallery/ження_viber_2019-12-08_10-30-28.jpg

Тренінг для лідерів Великої Ради школи «За нами майбутнє!»

4 грудня 2019 року для лідерів Великої Ради школи педагогом-організатором Косенко М.В. було проведено тренінг «За нами майбутнє!».

Метою проведення тренінгу було розкриття особистісного потенціалу учнів - лідерів Великої Ради школи, формування уявлень про лідерство, про роботу в команді, створення сприятливої психологічної обстановки в колективі, розвиток навичок взаємодії та співпраці.

Учням дуже сподобався тренінг, вони отримали великий заряд енергій та побажали частіше зустрічатись!

/Files/photogallery/DSC_0020-2.jpg /Files/photogallery/DSC_0059-1.jpg /Files/photogallery/DSC_0067-1.jpg /Files/photogallery/DSC_0048-1.jpg

День учня

2 грудня загальноосвітня школа № 69 святкувала День учня. За традицією цей день у школі відзначається 1 грудня (цього року це субота, тому було перенесено на понеділок), в день Наума-грамотника. Адже у давніші часи навчальний процес починався взимку - 1 грудня за старим стилем (14 - за новим), в день святого пророка Наума. За народною уявою, Наум - покровитель розуму, знань і доброчинства, а тому селяни були переконані: якщо на святого пророка розпочати навчальний процес, то дитина краще засвоюватиме науку, а відтак набереться ума-розуму.

Адміністрація школи та вчителі ретельно готувались до свята, адже було заплановано зробити приємний, веселий, незвичний день для всіх учнів школи. Отже вчителі готували цікаві уроки, класні керівники провели для учнів «приємну» класну годину.

У цей день учням було запропоновано багато сюрпризів – цікавих тематичних перерв.

На першому поверсі всі бажаючі мали змогу пограти у настільний теніс, для всіх учнів у вестибюлі проходили танцювальні флешмоби.

Другий поверх зустрічав школярів захопливою грою “Накинь кільце”. Якщо учень накинув три кільця підряд, він отримував цукерку. Кожен бажаючий мав змогу зібрати пазл на швидкість. Також на другому поверсі функціонував інформаційний центр шкільної газети "Пульс Життя". Учні та вчителі школи мали змогу роздивитись різні випуски газети, прочитати різноманітні статті, поставити питання членам редколегії , отримати цікаві відповіді, а також прийняти участь в різних опитуваннях.

Третій поверх зустрічав школярів захопливою експрес-вікториною “Ерудіт”. Всі бажаючі відповідали на різні запитання, розгадували цікаві завдання, ребуси, мали змогу виграти цукерку. Також на третьому поверсі розмістилося креативне селфі.

День учня приніс всім радість, несподіванки та веселий настрій.

В нашій школі найкращі учні!

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

8 листопада 2019 року у переддень свята української писемності та мови наша школа долучилась до щорічної акції «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності». Ця акція – щорічний онлайн флешмоб, який проводиться в ефірі Українського радіо спільно із усіма поціновувачами української мови в усьому світі.

Учні 9,10 та 11 класів, а також вчителі школи приєдналися до написання диктанту. Учні та вчителі пишуть такі диктанти з великим задоволенням, адже він символізує єдність та любов до Батьківщини.
Проведення подібних заходів дозволяє не лише перевірити знання рідної мови, а й відчути солідарність з усіма, хто шанує українську мову та розуміє важливість її розвитку і збагачення.

/Files/photogallery/IMG_20191108_114250.jpg /Files/photogallery/IMG_20191108_112903.jpg /Files/photogallery/IMG-27bd3db1b729bed9b6b5f6eb872a9631-V.jpg /Files/photogallery/IMG_20191108_142650.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1812

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 69 Запорізької міської ради Запорізької області

Адреса, телефон:

69096 м.Запоріжжя, вул. Ладозька, 2. Тел. 70-70-710, (061)286 27 14

e-mail: school692007@gmail.com

Дата останньої зміни 10 Серпня 2020

Цей сайт безкоштовний!