/Files/images/Самоврядування.JPG

Орган шкільного самоврядування - Велика Рада школи!

Збори Великої Ради школи

#нашецікаведозвілля

Сьогодні, 3 листопада, педагогом-організатором Косенко Марією Володимирівною було проведено збори Великої ради школи (учнівського самоврядування).

На зборах Марія Володимирівна розповіла учням як працює учнівське самоврядування в нашій школі, оголосила правила спілкування та принципи співпраці.

В ході зборів представники обговорювали питання щодо проєкту «Правила ненасильницької поведінки для учнів, вчителів та батьків», вносили свої ідеї та пропозиції щодо створення відеоролику «Правила поведінки».

Отже, співпраця учнівського самоврядування та відділу виховної роботи нашого освітнього закладу розпочалася.

/Files/images/1аааааа.jpg /Files/images/2ааааааа.jpg

Збори Великої Ради школи

21 вересня педагогом-організатором Косенко Марією Володимирівною було проведено збори Великої ради школи (учнівського самоврядування).

Було надано слово лідеру Великої ради - Соколенко Домініці, яка розповіла про лідерство та наголосила на важливих якостях лідера, розповіла про «акценти» роботи у команді.

В ході зборів представники обговорювали питання щодо відеопривітання вчителів до Дня працівників освіти, вносили свої ідеї та пропозиції. Також було поставлено питання щодо варіантів привітання захисників нашої держави до Дня захисників та захисниць України. Отже, робота з приготування до найближчих свят розпочалася.

Наші зустрічі проходять цікаво та насичено!

Велика Рада школи вітає з Новим 2022 роком!

Дорогі вчителі, відділ виховної роботи разом із Великою Радою школи вітає всіх з Новорічними святами!

Бажаємо, щоб новий 2022 рік став для вас роком сміливих планів та високих результатів.

Подарунок від Великої Ради школи - святковий челендж "Новорічні привітання".

Новорічний святковий челендж 2022 рік

Вітаємо лідера Великої Ради школи - Соколенко Домініку!

/Files/images/Соколенко Домініка.JPG

Вибори лідера Великої Ради школи!

15 грудня у школі пройшли вибори лідера Великої ради школи (лідера учнівського самоврядування).

У голосуванні взяли участь учні 6-11 класів та педагогічний колектив. Всього проголосувало 356 виборців. Зіпсовано 8 бюлетнів.

Склад виборчої комісії:

Голова – заступник директора з НВР Пасько Л.Г.; секретар – педагог-організатор Косенко М.В.; члени комісії – педагог соціальний Копильова А.С., Ващилін Никита (11-А клас),Литовка Альбіна (11-А клас),Нетребенко Єлизавета (11-А клас).

Виборча комісія підрахувала голоси:

Глушенко Аліна - 53 голоси

Гусар Анастасія - 50 голосів

Єфіменко Дар’я - 39 голосів

Лебідь Маргарита - 29 голосів

Новосьолов Артем - 62 голоси

Раєвська Наталія - 36 голосів

Соколенко Домініка - 79 голосів

Вітаємо з перемогою Соколенко Домініку!
Бажаємо плідної праці у ролі лідера Великої ради школи!

Велика Рада вітає вчителів з Днем працівників освіти!

Привітання "Велика Рада вітає вчителів!"

"Карантин - це не тільки навчання"

Представники Великої Ради школи ініціювали челендж "Карантин - це не тільки навчання" (#залишаємосьвдома).

"Карантин - це не тільки навчання"