Загальношкільна акція "16 днів проти насильства - 2023"

Інформація щодо проведення Загальношкільної акції "16 днів проти насильства" знаходиться у вкладці "Про школу" - "Виховна робота" - "16 днів проти насильства - 2023".

Моніторинг психологічного стану учасників освітнього процесу

У травні 2023 року був проведений моніторинг з метою виявлення психологічного стану учасників освітнього процесу в умовах дистанційного навчання, визначення рівня безпечності і комфортності освітнього середовища.

В дослідження брали участь педагоги, учні 5-9 класів, батьки учнів. За результатами моніторингу була проведена педрада, визначені "сильні" і "слабкі" сторони, розроблений план вдосконалення.

Моніторинг "Безпечне онлайн середовище", травень 2023 р. (у вкладенні).
План вдосконалення на 2023-2024 н.р. (у вкладенні).

Анкетування учнів 5-9 класів

В рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" було проведено анонімне анкетування учнів 5-9 класів щодо проблеми насильства і булінгу в дитячому середовищі.

Результати анкетування учнів, листопад 2023 р. (у вкладенні).

Звіт роботи команди закладу над програмою "Школа вільна від насильства"

29 березня команда школи 69 разом із 13 іншими навчальними закладами України звітувала перед експертами програми "Школа вільна від насильства".

Ми проаналізували наші успіхи і труднощі у впровадженні проєкту, висловили побажання щодо удосконалення методичної наповненості і організаційної складової програми, ознайомили учасників із перспективним плануванням діяльності нашої школи в цьому напрямку. І, звісно, подякували всім, хто підтримував нас і допомагав у впровадженні програми!

Ми отримали нові знання, ефективні інструменти для роботи, надійних партнерів.

Проєкт закінчується, але наша робота над створенням безпечного і дружнього освітнього середовища триває. Тож у найближчих планах - розширення шкільної команди ініціативними і творчими учнями.

Запрошуємо приєднатись до нас всіх небайдужих! Разом зробимо нашу школу ще кращою!

Звіт роботи команди "Школа вільна від насильства" (у вкладенні).