/Files/images/69/imageoldschool.jpg

Історія загальноосвітньої школи № 69:

Загальноосвітня школа № 69 була відкрита 1974 році. Виникла вона на базі старої восьмирічної школи, яка знаходилася на «Правому березі» у трьох барачних будівлях. Після початку будівництва нового житлового масиву, який надалі назвуть Бородинським, виникла необхідність нової та єдиної будівлі школи. А так як мікрорайон був перспективним, ця школа відразу ж стає десятирічної.

Першим директором школи був призначений Сорокоус Іван Михайлович. Енергійний, налаштований оптимістично, відмінний господарник і керівник. Будівля школи готувалося до приймання дітей силами вчителів, батьків, старшокласників у грудні - січні місяці. Школа приваблювала розмірами, простором, світлом, чистотою. Урочисте відкриття відбулося 4 лютого 1974. Шефами школи стає Дніпрогес імені В.І. Леніна.

У 1977 році відбувається зміна в адміністрації школи та директором стає Антипенко Марина Іванівна, яка керує школою протягом 18 років. Формується постійний педагогічний колектив, закладаються шкільні традиції. У 1982 році починає працювати шкільний музей Бойової Слави імені В.І. Чуйкова, який у 2004 році стане «Зразковим» музеєм України. У період активного будівництва Бородинського мікрорайону школа переживає складну ситуацію, навчаючи одночасно 2558 учнів. У 1984 році було відкрито 12 перших класів, тому в цей період школа працювала в повні 3 зміни.

У 1995 році школою починає керувати Борисенко Людмила Михайлівна. Вона прийшла в школу відразу ж після закінчення педагогічного інституту та відпрацювала в цій школі на даний момент 35 років. Зараз школа № 69 - єдине в мікрорайоні російськомовний навчальний заклад, в якому навчається 1017 учнів. Педагогічний колектив становить 70 осіб. У 2013 шкільний музей трудової і бойової слави ім. Василя Івановича Чуйкова підтвердив звання «Зразкового» і посів I місце у міському конкурсі.