План проведення загальношкільного Тижня безпечного Інтернету - 2024

/Files/images/Тиждень безпечного інтернету_page-0001.jpg

Онлайн-квест "Безпечний віртуальний світ" для учнів 7-8 класів

З нагоди Дня безпечного Інтернету та з метою підвищення освіченості з питань безпечного використання цифрових технологій, медіатори шкільного гуртка «Крок назустріч» провели для учнів 7-8 класів онлайн-квест «Безпечний віртуальний світ».

Поспілкувалися про позитивні та негативні сторони інтернету, акцентували увагу на важливості безпечної поведінки у Всесвітній мережі.

Аналізуючи переглянуті ситуації, учні ознайомилися з найпоширенішими видами кібербулінгу: хепіслепінг, тролінг, флеймінг, онлайн-грумінг, секстинг, фішинг, як вид шахрайства.

Розглянули рекомендації щодо реагування на ситуації онлайн небезпек. Учні отримали поради як створити надійний пароль до поштових скриньок та сторінок у соціальних мережах.

Проговорили про правову відповідальність за булінг, а також вчилися протидіяти кібербулінгу.

Кістрінь Ніна Володимирівна.

/Files/images/photo_2024-02-14_12-22-48.jpg /Files/images/photo_2024-02-14_12-22-47.jpg

Заняття "Безпечний Інтернет"

Соціальний педагог школи, Кравченко Ольга Михайлівна, провела заняття для учнів 3-х і 4-х класів на тему "Безпечний інтернет".

Учні в ігровій формі згадали шляхи захисту під час користування Інтернетом.

/Files/images/photo_2024-02-14_11-44-28.jpg /Files/images/photo_2024-02-14_11-44-32.jpg

Заняття "Комп'ютер в моєму житті"

7 лютого, в рамках загальношкільного тижня безпечного Інтернету, психолог Шахова Ірина Сергіївна провела заняття для наймолодших учнів школи "Комп'ютер в моєму житті".

Учні дізнались про безпечний режим користування комп'ютером, обговорили "пастки" Інтернету та шляхи їх уникнення.

/Files/images/photo_2024-02-14_11-47-24.jpg /Files/images/photo_2024-02-14_11-47-28.jpg

Інтерактивне заняття "Профілактика інтернет-залежності"

Профілактиці інтернет-залежності приділила увагу на своєму інтерактивному занятті тренерка програми "Школа вільна від насильства" Доменюк І.І.

Учні 5 класів разом із вчителем розібралися в ознаках і проявах комп'ютерної залежності, продіагностували себе та в ході групової роботи розробили рекомендації, які допоможуть запобігти цій проблемі.

/Files/images/photo_2024-02-14_11-48-23.jpg

Цікава інформатика для учнів 2-х та 3-х класів

Вчителем інформатики Романовою Мариною Олександрівною були проведені заходи до "Тижня безпечного інтернету" в 2-х і 3-х класах.

Учні повторили правила безпечного поводження в інтернеті, із задоволенням виконували різні інтерактивні завдання, переглядали відео повчального змісту, вчилися критично мислити, правильно реагувати на отримані неочікувані пропозиції від незнайомців через мережу Інтернет та навчилися дотримуватися простих правил безпечної роботи в Інтернеті.

/Files/images/photo_2024-02-13_12-45-05 (2).jpg /Files/images/photo_2024-02-13_12-45-03.jpg

Занятт-практикум "Твої права та обов'язки в Інтернет-просторі" для учнів 6-х класів

До Всесвітнього Дня безпечного інтернету для учнів 6 класів було проведено заняття - практикум "Твої права та обов'язки в Інтернет - просторі".

Заняття спрямоване на розвиток компетентностей безпечної поведінки дітей і молоді в Інтернеті, на реалізацію прав дитини в сучасному цифровому світі.

Говорили про таке: чи існують права людини онлайн? які можливості дає інтернет, загрози в інтернеті, компетентності безпечної поведінки в інтернеті, що робити, якщо? - розглянули конкретні ситуації порушення прав людини, подумали, як діяти.

Радію, що діти вже мають багато навичок безпечної поведінки, розуміють загрози та як на них реагувати.

Третяк Наталія Богданівна.

/Files/images/photo_2024-02-13_12-46-11.jpg /Files/images/photo_2024-02-13_12-46-10 (2).jpg